logo

KDE NÁS NAJDETE ?
Kosmetické studio FLEUR najdete přímo v centru Brna na známé pěší zóně. Studio sídlí v prvním patře budovy na Josefské ulici č.5. Do budovy můžete vstoupit buď rovnou z Josefské ulice, nebo přímo z prostor sousedního moderního nákupního centra E-Pasáž. Obě budovy jsou totiž vzájemně propojeny.

JAK SE K NÁM OBJEDNAT

Pokud se chcete do kosmetického studia FLEUR objednat, vůbec neváhejte a ihned telefonujte. Telefonické objednávky jsou pro Vás rozhodně tou nejlepší variantou, protože Vám šetří drahocený čas.
Objednávky příjmeme každý všední den na tel. čísle:

(+420) 542 218 502
(+420) 608 745 880

 

JOSEFSKÁ ULICE

Josefská ulice

Více fotografií
KONTAKT
Kosmetické studio FLEUR
Josefská 5, 602 00 Brno - město
Czech republic - EU
Telefon: +420 542 218 502
Email: kosmetika@box.cz

CO NABÍZÍME

Kosmeticé studio FLEUR nabízí všem svým zákazníkům klasickou kosmetickou péči, založenou na poctivém ručním drilu. Některé druhy ošetření, jako například vacupress, galvanizace či ozonizace, jsou pak prováděny za pomoci multifunkčního kosmetického přístroje.

Nově jsme v roce 2009 zavedli ošetření chemickým peelingem - technologií RENOPHASE.

TYPY OŠETŘENÍ

kompletní kosmetické ošetření pro       všechny typy pleti

ošetření pro chemickým peelingem       technologie RENOpeel

kosmetické ošetření francouzskou       kosmetikou značky DARPHIN

kosmetickou kúru čistící, hydratační,       protivráskovou, kaviárovou,       vitamínovou či kolagenovou

epilace teplým voskem

mikromasáž očního okolí iontoforézou

masáž vacupressem

aplikace výživných látek ozonizerem

 

DOPORUČUJEME
ALOE
Chemický peeling obecně spočívá v aplikaci ovocných kyselin (nejčastěji kyseliny glykolové) na ošetřovanou pokožku. Působením těchto kyselin dochází k odloučení buněk z povrchové či hlubší vrstvy kůže (epidermolýza). Následuje proces hojení, kdy se odloučené buňky kůže nahrazují buňkami novými. Pleť má po zahojení viditelně lepší obnovenou strukturu. Dochází k vyhlazení vrásek, pleť je vyrovnaná, jemnější, hydratovaná a ztrácejí se projevy akné a pigmentace.
Více zde......................... new
ALOE
Vacupress pracuje na principu nastavitelného podtlaku, kterým se provádí lymfatická masáž speciálními baňkami, které jemně nasávají pokožku a pod tlakem ji masírují. Tím je způsobeno zvýšené prokrvení, které má za následek zlepšení zásobování výživy pokožky. Navrací tak elasticitu a zpevňuje ochablé podkožní vazivo. Celkově se pokožka regeneruje a omlazuje. Hned po prvním ošetření je viditelný okamžitý efekt.
Více zde... ... [stránku připravujeme]
ALOE
Galvanizace je technika vhodná k ošetření kožní dehydratace, příznaků stárnutí, ztráty vitality atd. Díky elektrodám, které přikládáme na pokožku obličeje, provádíme cvičení se svaly. V určitých okamžicích jsou vysílány do pokožky drobné impulsy, které působí stahy...
Více zde... ... [stránku připravujeme]
ALOE
Ozonizace využívá působení speciálních vysokofrekvenčních střídavých výbojú. Je to příjemné sršení modravýc h jiskřiček z přístroje na pokožku. Tyto jiskřičky mají celou řadu příznivých účinků. Dochází k přeměně kyslíku obsaženého v kůži na ozon. V kůži se vytváří aktivní kyslík. Ozon a aktivní kyslík likvidují zánětlivé procesy v kůži....
Více zde...
DÁRKOVÉ POUKÁZKY
Pro nejrůznější příležitosti nabízíme speciální dárkové poukázky na kosmetické ošetření v našem studiu. Poukázka je vystavena na jméno obdarovaného a na sjednanou cílovou částku.
Dárkový poukaz
home | chemický peeling
| ozonizace
| odkaz | odkaz | moje fotogalerie
wimi © 2007
Jste naším návštěvníkem
index