logo

CO JE CHEMICKÝ PEELING
Chemický peeling je velmi účinná metoda ovlivnění stavu pokožky. Používá se pro zmírnění projevů stárnutí pleti, vyhlazení a vypnutí pleti, pro léčbu akné a pigmentací.Ošetření Spočívá v aplikaci ovocných kyselin (nejčastěji kyseliny glykolové) na ošetřovanou pokožku. Působením těchto kyselin se odloučí povrchové či hlubší vrstvy kůže. Následuje proces hojení, kdy se odloučené buňky kůže nahrazují novými. Pleť má po zhojení viditelně lepší obnovenou strukturu. Dochází k vyhlazení vrásek. Pleť je vyrovnaná, jemnější, hydratovaná a odstraňují se projevy akné a pigmentace.

TECHNOLOGIE RENOPHASE
Technologie Renophase je založena na principu zajištění propustnosti kůže pro účinnou látku. Laboratoře Renophase po dvacetiletém výzkumu vyvinuli síťovanou hmotu - HYDROGEL RETICULÉ. Je to látka, která obsahuje výtažek ze schránek mořských korýšů, chitosan a další přírodní výtažky, jako xanten a pektin. Hydrogel zaručuje svým působením na kůži její propustnost pro účinné látky. Kromě toho se v něm aktivní léčebné látky stabilizují a nedochází k jejich změně působením kyslíku. Hydrogel je pak postupně uvolňuje v hlubších vrstvách kůže. Tato vlastnost hydrogelu umožňuje obohatit recepturu chemických peelingů laboratoří Renophase o další aktivní látky kromě zmíněné kyseliny glykolové. Díky tomu se mohou jednotlivé receptury věnovat konkrétním kožním problémům jako je akné, pigmentace, povadlá, stresovaná pleť, pleť změněná menopauzou, atd.

Na bázi Hydrogelu Reticulé pak laboratoře Renophase vyvinuly dvě technologie chemického peelingu: BIOpeel a RENOpeel.
KONTAKT

Kosmetické studio FLEUR
Josefská 5, 602 00 Brno - město
Czech republic - EU

Kontakty:
Alena Wimmerová
608 745 880
alena(@)kosmetika-fleur.cz

Alena Šimuňáková
774 023 277
anela.simunakova(@)seznam.cz
Mapka

CHEMICKÝ PEELING RENOPHASE

Sledujete u sebe hrubý a nerovný povrch pleti, ztráta jasu,
jemné vrásky, nebo pigmentové skvrny ... ?

CENÍK OŠETŘENÍ

Nabízíme následující ošetření řadou RENOpeel:

Kératorégulateur ........... 800 Kč
léčí akné, seboreu, reguluje dlouhodobě tvorbu kožního mazu

Depigmentant................ 800 Kč
léčba pigmentací různého původu

Renew Lift..................... 800 Kč
lifting pleti, zmírnění, odstranění vrásek, určeno pro vrásčitou, povadlou pleť

Reprogrammation.......... 800 Kč
reprogramování pleti, celková regenerace, určeno pro devitalizovanou, stresovanou, povadlou pleť a pleť změněnou menopauzou, též pro pleť po těhotenství, porodu

Vaše pleť potřebuje obnovu !

APLIKACE PEELINGU
1.složka: HYDROGEL RETICULÉ
zajistí propustnost kůže
chrání aktivní látky před oxidací

2.složka: PEELING
obsahuje BIOkomplex kyseliny glykolové + aktivní látky
působí exfoliaci vrchní vrstvy kůže a regeneraci buněk na úrovni dermis

3.složka: CRÉME L
obsahuje zklidňující a a hydratační látky
působí hojivě

PEELING V LÉTĚ?
ANO! Aplikační složka obsahuje kyselinu glykolovou, která tvoří aktivní komplex se základní aminokyselinou. Přítomnost tohoto komplexu zabraňuje chemické reakci, která vzniká na kůži při kontaktu s volnou kyselinou glykolovou a způsobuje podráždění pokožky podobné popálení. Díky tomu může být peeling aplikován též v letních měsících bez rizika vzniku pigmentových skvrn. Zároveň zůstává zachována exfoliační schopnost kyseliny, tedy schopnost odloučit povrchové vrstvy kůže.

BEZPEČNÁ METODA
Technologie Renopeel je pro pleť bezpečná díky vázané kyselině glykolové. Nevázaná kyselina by mohla pleť agresivním způsobem narušit a popálit. Unikátní technologie Renopeel jako jediná na světě  navázala kyselinu na houbovitou hmotu, která na sebe kyselinu naváže a pak postupně proniká hlouběji do pokožky. O to je větší a delší je účinek a především bez popálení pokožky.


ŠETRNÝ CHEMICKÝ PEELING
Technologie Renopeel
cíleně působí na typ kožního problému
doba trvání jedné procedury 15 min
doporučeno absolvování 5 procedur
ošetření lze aplikovat celoročně


DOPORUČENÍ
24 hodin po ošetření se vyhýbejte UV záření, chraňte pleť krémy s vysokým ochranným faktorem a omezte fyzickou činnost, vedoucí k zvýšené produkci potu.
home | chemický peeling
| ozonizace
| | | moje fotogalerie
wimi © 2007
Jste naším návštěvníkem